عضویت    ورود
ورود به سایت

مدیرکل دفتر امور روستائی و شوراهای استانداری خبر داد:

رتبه بندی جدید استانها توسط سازمان شهرداری ها و دهیاری ها در زمینه بودجه دهیاریها/ گلستان اول مشترک

مدیرکل دفتر امور روستائی و شوراهای استانداری خبر داد: طبق رتبه بندی جدید استانها توسط سازمان شهرداری ها و دهیاری ها که در زمینه ثبت تفریغ بودجه دهیاری ها اعلام شده است استانهای گلستان و یزد و بوشهر اول مشترک را کسب نموده اند.

عی نصیبی افزود: همچنین در زمینه ثبت بودجه مصوب سال 95 و درصد بالانس درآمد و هزینه نیز این دفتر همراه با 11 استان دیگر رتبه اول مشترک را بدست آورده است.

کد خبر: 645

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان در همایش توسعه اقتصادی روستاها اعلام کرد؛

رشد 70 درصدی توزیع اعتبارات در روستاها

رشد 70 درصدی توزیع اعتبارات در روستاها

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان گفت: از ابتدای دولت تدبیر و امید در استان گلستان در حوزه دهیاریها و روستایی گلستان 155 میلیارد و 330 میلیون تومان توزیع شد.

به گزارش خبرگزاریها، رضا مروتی صبح امروز در همایش توسعه اقتصادی روستاها که در دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان گرگان برگزار شد، اظهار کرد: توزیع اعتبارات در حوزه دهیاری روستاها 70 درصد رشد داسته است.

کد خبر: 632

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان خبر داد:

برگزاری همایش "توسعه اقتصادی روستاها" با حضور وزیر کشور

برگزاری همایش "توسعه اقتصادی روستاها" با حضور وزیر کشور

علی نصیبی مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان: همایش "توسعه اقتصادی روستاها" روز دوشنبه مورخه 95/06/08 با حضور دکتر حمانی فضلی وزیر کشور و 700 نفر از دهیاران، شوراها و فعالان روستایی برگزار میشود.

کد خبر: 627


حضور مدیران ارشد سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در گلستان

مدیران ارشد سازمان شهرداری ها و دهیاری ها در راستای ارزیابی زمینه های توسعه اقتصادی روستاهای گلستان در استان حضور یافتند.

 

 

در این برنامه که با حضور راحتی قائم مقام، جندقیان معاون امور دهیاری ها و زیارتی مدیرکل دفتر برنامه ریزی و مدیریت توسعه روستایی سازمان شهرداریها و دهیاری ها و در معیت علی نصیبی سرپرست دفتر امور روستایی و شوراها استانداری، فرمانداران، بخشداران، دهیاران و اعضا شوراهای روستاها مربوطه برگزار شد، با فعالان اقتصادی و کارآفرینان روستاهای مذکور مذاکره و رایزنی شد و بر حمایت سازمان شهرداری ها و دهیاری ها از فعالیت های اقتصادی در روستاها با مشارکت دهیاری ها و با استفاده از تسهیلات سازمان تاکید شد.

کد خبر: 623


همایش توسعه روستایی با رویکرد اقتصاد مقاومتی در گلستان برگزار شد

 

 

 

همایش توسعه روستایی با رویکرد اقتصاد مقاومتی با حضور بخشداران، روسای شوراهای بخش، دهیاران و شوراهای منتخب روستایی در گلستان برگزار شد.

در این نشست علاوه بر مروتی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان و علی نصیبی سرپرست دفتر امور روستایی و شوراها استانداری، مدیران ارشد سازمان شهرداریها و دهیاریها راحتی قائم مقام سازمان، جندقیان معاون امور دهیاری ها و زیارتی مدیرکل دفتر برنامه ریزی و مدیریت توسعه روستایی سازمان حضور داشتند.

کد خبر: 622


تودیع و معارفه مدیرکل دفتر امور روستایی

در جلسه ای با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی و سایر مدیران کل حوزه عمرانی و سایر مدعوین  از تلاشها و زحمات مهندس سمیعی مدیرکل سابق دفتر امور روستایی تجلیل شد و جناب آقای علی نصیبی به عنوان مدیر کل جدید دفتر امور روستایی معرفی گردید.

تودیع و معارفه مدیرکل دفتر امور روستایی

 

تودیع و معارفه مدیرکل دفتر امور روستایی

 

تودیع و معارفه مدیرکل دفتر امور روستایی

 

کد خبر: 621

حدیث روز

امام علی(ع) می فرماید : آراستگی از اخلاق مومنان است.

آرشیو

<    «  اردیبهشت 1398  »    >
شیدسچپج
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

پیوندها

آمار


آمار بازدید
بازدید امروز: 71
بازدید دیروز: 8
بازدید ماه:79
بازدید سال:5185
بازدید کل:1538446