عضویت    ورود
ورود به سایت

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان در کارگزوه آب کشاورزی استان:

طرح های آبیاری نوین اجرایی شود

 

طرح های آبیاری نوین اجرایی شود

 نشست کارگروه آب کشاورزی استان گلستان به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان برگزار شد. در این نشست که با حضور مدیران و نمایندگان نهادهای عضو در دفتر این معاونت انجام گردید رضا مروتی با اشاره به کاهش شدید منابع آب زیر زمینی بر اجرای طرح های آبیاری نوین در اراضی کشاورزی استان تاکید کرد. وی با اشاره به نصب کنتور هوشمند در چاه های کشاورزی و لزوم تامین اعتبار برای آن، بیان داشت سازمان جهاد کشاورزی و شرکت آب منطقه ای با هماهنگی کامل اجرای این قانون را پیگیری نمایند. معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان همچنین اظهار کرد با توجه به وجوه مشترک فعالیت ها و وظایف دو کارگروه آب کشاورزی و شورای حفاظت از منابع آب، لازم است این دو مجموعه نشست ها و جلسات مشترک و هدفمند داشته باشند. مروتی همچنین از تعیین تکلیف قرارداد و سیاست گزاری های لازم در احداث آب بندان های جدید ظرف دو هفته آینده خبر داد.

کد خبر: 758


تاکید معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان بر تسریع و تسهیل در پیگیری پروژه های گردشگری استان

 

تاکید معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان بر تسریع و تسهیل در پیگیری  پروژه های گردشگری استان

 معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان در کارگروه گردشگری استان بر تسریع امور اداری و تسهیل در روند اجرایی طرح ها و پروژه های حوزه گردشگری تاکید کرد. رضا مروتی در حاشیه این همایش با اشاره به ضرورت توجه به این موضوع و توسعه بر پایه جاذبه های گردشگری بیان داشت: با توجه به وجود ظرفیت های مختلف جذب گردشگر در استان و بنا بر تاکیدات استاندار محترم، لازم است در روند پیگیری امور سرمایه گذاری در این بخش تمهیدات ویژه تر در نظر گرفته شود. رییس کارگروه گردشگری استان همچنین اظهار کرد در صدد هستیم با برگزاری نشست مشترک مشکل موجود در احداث هتل آذین دو در محور ناهارخوران حل و فصل شود.

کد خبر: 757


پیام تسلیت معاونت و کارکنان حوزه عمرانی استانداری گلستان به دکتر هاشمی استاندار گلستان

 
 

 

در پی در گذشت والده مکرمه جناب آقای دکتر هاشمی استاندار گلستان، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان، طی پیامی از طرف خود، مدیران و کارکنان این ضایعه دردناک به وی تسلیت گفت. در این پیام آمده است:
جناب آقای دکتر سيد مناف هاشمي
 استاندار محترم گلستان
▪️خبر تاسف بار  ضایعه درگذشت مادر گرامیتان موجب تالم خاطر گردید. اینجانب به نمایندگی همه مدیران و کارکنان حوزه معاونت عمرانی استانداری گلستان این فقدان تاسف بار را به حضرتعالی، خانواده محترم و دیگر بازماندگان داغدار تسلیت می گویم. برای آن مرحومه غفران و رحمت الهی و برای جنابعالی و خانواده محترمتان صبر و سلامتی آرزو دارم.
رضا مروتی معاون هماهنگی امور عمرانی
کد خبر: 755


موافقت با کلیات اجرای طرح تله کابین علی آباد کتول

 

موافقت با کلیات اجرای طرح تله کابین علی آباد کتول

 پس از بحث و بررسی نقطه نظرات کارشناسی با کلیات اجرای طرح تله کابین علی آباد کتول موافقت شد. پس از دستور دکتر هاشمی استاندار گلستان نشست بررسی طرح  تله کابین علی آباد کتول به ریاست مهندس مروتی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، فرماندار علی آباد و نمایندگان آب منطقه ای، دفتر فنی و سایر نهادهای ذیربط دیگر  صبح امروز شنبه 25 آذر ماه برگزار گردید و طی آن با پس از بررسی و تبادل نظر در مورد چگونگی اجرای طرح، با احداث این تله کابین موافقت شد.

کد خبر: 754

معاون عمرانی استانداری گلستان:

میراث فرهنگی باید ضوابط ساخت و ساز در بافت سنتی را تعیین و شهرداری ها در ارائه خدمات به مردم باید آن ضوابط را اعمال نمایند

میراث فرهنگی باید ضوابط ساخت و ساز در بافت سنتی را تعیین و شهرداری ها در ارائه خدمات به مردم باید آن ضوابط را اعمال نمایند

 معاون عمرانی استانداری گلستان اعلام کرد مصوبه اخیرکمیسیون ماده 5، به معنای حذف اختیارات اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نمی باشد بلکه بر نقش نظارتی آن نهاد را تقویت می کند.  

رضا مروتی افزود: طبق این مصوبه میراث فرهنگی و گردشگری موظف است حدود دقیق محدوده بافت تاریخی گرگان و ضوابط ساخت و ساز در محدوده آن بافت را به شهرداری اعلام کند.
کد خبر: 753


آغاز اجرای طرح زمستانه پلیس گلستان با حضور مهندس مروتی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان

 آغاز اجرای طرح زمستانه پلیس گلستان با حضور مهندس مروتی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان

 طرح زمستانه پليس گلستان با اجراي رزمايش يگان هاي عمل كننده و دستگاه هاي همكار در طرح  از صبح امروز با حضور مهندس مروتی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان آغاز شد.

اين طرح در جاده هاي استان با مشاركت اروژانس، هلال احمر، راهداري، مديريت بحران و با محوريت پليس اجرا مي شود
در اين طرح ٧٨ تيم پليس راه، ٣٦ تيم پليس راهور، ٤٠ تيم راهداري، ٢٦ تيم هلال احمر و ٤٣ پايگاه اورژانس مشاركت دارند.
برخورد قاطع و جدي با رانندگان متخلف حادثه ساز از اولويت جدي پليس در طرح زمستانه است.
کد خبر: 752

حدیث روز

امام صادق(ع) می فرماید : محبوب ترین برادران نزد من کسی است که عیب های مرا به من هدیه دهد.

آرشیو

<    «  دی 1396  »    >
شیدسچپج
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 

پیوندها

آمار


آمار بازدید
بازدید امروز: 192
بازدید دیروز: 341
بازدید ماه:5170
بازدید سال:89340
بازدید کل:1143527