عضویت    ورود
ورود به سایت
» » پایان فاز دوم اجرای طرح تفکیک زباله در شهر سرخنکلاته


پایان فاز دوم اجرای طرح تفکیک زباله در شهر سرخنکلاته

پایان فاز دوم اجرای طرح تفکیک زباله در شهر سرخنکلاته

جلسه فنی کارگروه بررسی طرح تفکیک زباله از مبدا شهر سرخنکلاته با حضور مهندس رشیدی ناظر طرح، کارشناسان سازمان مدیریت پسماند استان، پیمانکار طرح و شهردار سرخنکلاته برگزار شد.
در ابتدای جلسه مهندس احمدی شهردار سرخنکلاته از روند اجرای طرح گزارشی ارائه و پایان فاز دوم طرح را با به اتمام رسیدن آموزش چهره به چهره و اختصاص کد خانوار، اعلام داشت و گفت: طرح تفکیک زباله از مبدا که در شهر سرخنکلاته به عنوان پایلوت استان، توسط استاندار محترم افتتاح و کلید خورد. بعد از انتخاب پیمانکار بخش خصوصی، آماده سازی بسترهای لازم طرح، آموزش آموزشگران طرح، آموزش چهره به چهره خانوارها و هم چنین اختصاص کد خانوار این مرحله از طرح با موفقیت به پایان رسیده است که انشالله به زودی مرحله نهایی و جمع آوری پسماند خشک تفکیک شده از شهروندان و خانوار، آغاز می شود.
در ادامه جلسه کارگروه فنی، مسئول واحد پژوهش و آموزش سازمان مدیریت پسماند استان گفت: لازم است که در راستای اجرای بهینه طرح، نقشه منطقه بندی شده شهر بر اساس کد خانوارها و زمان بندی با رنگ های مشخص، تهیه شود. هم چنین حضور یکی از آموزشگران به عنوان آموزشگر ثابت طرح هنگام جمع آوری، در راستای نظارت و بازرسی و اجرای اصولی طرح الزامی است.
در پایان مهندس رشیدی افزود: فعال کردن ایستگاه های بازیافت، جانمایی مناسب و نیز آموزش مدارس و واحدهای تجاری در حین جمع آوری توسط نیروی آموزشگر صورت پذیرد. نکته مهم اجرای طرح که نباید از نظر دور بماند، این است که آنالیز آمار عملکردی از وضعیت مواد تفکیک شده توسط گروه جمع آوری با کمک آموزشگر ثابت طرح مطابق فرم ها و برنامه ریزی ها تهیه شود، تا سازمان مدیریت پسماند بتواند تحلیل و ارزیابی دقیقی از اجرای طرح داشته باشد.
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : omrani
  • بازدید : 10
  • نظرات : 0
  • کد خبر : 1003

نظرات این مطلب :


نام شما
ایمیل شما


سوال : دو منهای یـک؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ :*

حدیث روز

امام باقر (ع) می فرماید : سخن طيّب و پاكيزه را از هر كه گفت بگيريد ، اگرچه او خود ، بدان عمل نكند.

آرشیو

<    «  مهر 1397  »    >
شیدسچپج
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 

پیوندها

آمار


آمار بازدید
بازدید امروز: 4398
بازدید دیروز: 106
بازدید ماه:7787
بازدید سال:334861
بازدید کل:1503240