عضویت    ورود
ورود به سایت

به ریاست مهندس حسام مدیر کل دفتر فنی استانداری گلستان؛

جلسه کمیته فنی شهر گرگان برگزار شد

 جلسه کمیته فنی شهر گرگان برگزار شد


جلسه کمیته فنی شهر گرگان در مورخ 95/6/18 به ریاست مهندس حسام مدیر کل دفتر فنی استانداری گلستان , کارشناسان این دفتر و همچنین کارشناسان دستگاههای اجرائی با 10 دستور کار برگزار گردید و تصمیمات و مصوبات مقتضی اتخاذ گردید.

کد خبر: 646

از سوی دفتر فنی استانداری؛

جلسه کمیته فنی مغایرتهای طرح هادی شهرها برگزار شد

جلسه کمیته فنی مغایرتهای طرح هادی شهرها برگزار شد

جلسه بررسی مغایرتهای طرح هادی شهر جلین . نوکنده . فاضل آباد . بندرگز . کردکوی . مزرعه. تاتارعلیا. مینودشت و آق قلا (کمیته فنی مغایرتهای طرح هادی شهرها) در مورخه 95/06/17 در محل سالن جلسات حوزه معاونت هماهنگی امور عمرانی باحضور کارشناسان این دفتر و همچنین دستگاههای اجرائی با 18 دستور کار تشکیل که این جلسه با 3 مخالفت ، 7 موافقت و همچنین 7 دستور جهت بررسی بیشتر به جلسه بعد موکول شد.

کد خبر: 641

با حضور مهندس حسام مدیر کل دفتر فنی استانداری گلستان برگزار شد؛

جلسه بررسی نقشه پیشنهادی طرح هادی موقت شهر قرق

جلسه بررسی نقشه پیشنهادی طرح هادی موقت شهر قرق

جلسه بررسی نقشه پیشنهادی طرح هادی موقت شهر قرق با حضور مهندس حسام مدیر کل دفتر فنی استانداری گلستان , کارشناسان این دفتر و همچنین شهردار و رئیس شورای شهر قرق برگزار شد.
در این نشست; مقرر شد که کلیه ضوابط بررسی و برای تائید نهایی به جلسه کمیته فنی ارائه شود.

کد خبر: 643


مصاحبه خبری مدیرکل دفتر فنی استانداری گلستان با رادیو گرگان در خصوص دیوار تاریخی گرگان

مصاحبه خبری مدیرکل دفتر فنی استانداری گلستان با رادیو گرگان در خصوص دیوار تاریخی گرگان

مدیرکل دفتر فنی استانداری گلستان در گفتگو با رادیو گرگان در مورخه 10/06/95 در خصوص حفاظت از دیوار تاریخی گرگان در سطح استان گفت: دیوار تاریخی گرگان سومین دیوار جهانی است و جز آثار ثبت شده ملی بوده که پرونده آن جهت ثبت جهانی در دست اقدام می باشد.

رسول حسام گفت: موضوع حفاظت از دیوار مزبور، طی نامه ای به کلیه فرمانداریها , دستگاههای اجرایی و شهرداریها در خصوص رعایت حرائم دیوار تاریخی در اجرای فعالیت عمرانی ضمن اینکه در تصویب طرحهای توسعه شهری و طرح های روستائی نیز در کارگروههای مربوط رعایت حریم مورد توجه قرار گرفته است در این راستا سازمان میراث فرهنگی نیز در قالب حفاظت کنترل و نظارت لازم را دارد.

کد خبر: 635


پنجمین جلسه ساماندهی و مدیریت یکپارچه مناطق ساحلی استان

پنجمین جلسه کارگروه ساماندهی سواحل و مدیریت یکپارچه مناطق ساحلی استان با حضور اعضاء و مهمانانی از سازمان بنادر و کشتیرانی و مدیریت مرکز مطالعات

 

 مدت شدند همچنین همکاری دستگاههای اجرایی استان را در راستای اجرای طرح Iczmتاکید نمودند و تهیه طرح جامع راهبردی در پهنه سواحل استان جهت استقرار کاربرهای مجاز در قالب اسناد بالادستی را یک ضرورت دانستند و خواستار تهیه آن از طریق سازمان بنادر و کشتیرانی شدند .

 

پنجمین جلسه ساماندهی و مدیریت یکپارچه مناطق ساحلی استان

 

پنجمین جلسه ساماندهی و مدیریت یکپارچه مناطق ساحلی استان

 

کد خبر: 619


کسب رتبه برتر شورای ترافیک استان در کل کشور

 

برابر اعلام گزارش معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان ، بر اساس بررسی و ارزیابی عملکرد شورای ترافیک استانداری های سراسر کشور در راستای اجرای صحیح قوانین ، مقررات و سیاستهای حمل و نقل درون شهری که توسط وزارت محترم کشور صورت گرفت و نیز رتبه بندی حاصل ازآن ، دبیر شورای ترافیک استان گلستان ( شورای ترافیک استان) رتبه برتر را در کل کشور کسب کرد.

 

 

کد خبر: 602

حدیث روز

امام باقر (ع) می فرماید : فقيه حقيقى، زاهد در دنيا، مايل به آخرت و چنگ زننده به سنّت پيامبر اكرم(ص) است.

آرشیو

<    «  دی 1396  »    >
شیدسچپج
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 

پیوندها

آمار


آمار بازدید
بازدید امروز: 129
بازدید دیروز: 341
بازدید ماه:5107
بازدید سال:89277
بازدید کل:1143464